Stijlvolle handboeien voor gecontroleerd bondage spel met een luxe uitstraling
Met de TABOOM – Diamanten Handboeien Zilver combineer je controle met een elegant en opvallend design. Deze zware, verzilverde handboeien zijn afgewerkt met glinsterende strass-steentjes en geven bondage spel een luxe, zelfverzekerde uitstraling. Ideaal als je houdt van spanning, machtsspel en een stijlvolle touch tijdens jullie spel.
De handboeien zijn verstelbaar, waardoor ze comfortabel passen om verschillende polsmaten. Dankzij de stevige uitvoering van zinklegering voelen ze solide en betrouwbaar aan. Je ontvangt twee sleutels en een opbergzakje, zodat je ze veilig en discreet kunt bewaren.
Waarom kiezen voor TABOOM Diamanten Handboeien?
- Luxe handboeien voor bondage en submissief spel
- Verzilverd design met strass-steentjes
- Stevige, zware uitvoering voor extra controle
- Verstelbaar voor een comfortabele pasvorm
- Inclusief 2 sleutels
- Inclusief opbergzakje
- Stijlvolle toevoeging aan BDSM en rollenspel
Hoe gebruik je de handboeien?
Plaats de handboeien om de polsen en stel ze zo af dat ze stevig maar comfortabel zitten. Communiceer duidelijk met elkaar en check regelmatig of alles prettig blijft aanvoelen. Met de sleutels maak je de boeien eenvoudig los wanneer dat nodig is.
Schoonmaken
Neem de handboeien na gebruik af met een zachte, droge of licht vochtige doek. Goed drogen en opbergen in het meegeleverde zakje om de afwerking mooi te houden.
Specificaties
Type: handboeien
Inwendige diameter: ca. 6 – 6,5 cm
Materiaal: zinklegering
Kleur: zilver
Extra’s: 2 sleutels, opbergzakje
Bestel de TABOOM Diamanten Handboeien Zilver discreet via Cupido.nl en voeg een stijlvolle, krachtige touch toe aan jullie bondage spel.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.